DTO Aliağa Şubesi yeni binasına kavuşuyor

  • 05.11.2020-03:59
  • - Son Güncelleme 05.11.2020-03:59
  • /
  • 0

Deniz Ticaret Odası Meclis toplantısında Aliağa Şubesi’ne yeni hizmet binası alınması maddesi Meclis üyeleri tarafından kabul edildi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi, yeni hizmet binasına taşınacak. Deniz Ticaret Odası Kasım ayı Meclis Toplantısında, Aliağa Şubesi'ne yeni hizmet binasının alınması maddesi kabul edildi. 460 metre karelik bir alana sahip olan ve Aliağa’nın merkezinde yer alan yeni hizmet binası, 4 milyon 750 bin TL’ye mal olacak.

Yeni şube binasının DTO bünyesine kazandırılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Aliağa Deniz Ticaret Odası Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek şunları ifade etti: "Sayın Başkanımız ilk günden bugüne kadar bizi burada hiç yalnız bırakmadı. Aliağa Deniz Ticaret Odası olarak buna gerçekten ihtiyacımız olduğu için böyle bir konuyu kendilerine arz ettik ve gerekli çalışmaları yaptık. Burada denizci kardeşlerimiz olarak fedakarlık ettiğimiz sürece her şeyin daha da iyi olacağını düşünüyorum. Burada bizim yanımızdan hiç eksik olmayan denizci kardeşlerimiz için yapmış olduğumuz bu Deniz Ticaret Odası adına yatırımın ülkemize, milletimize ve Aliağa’mıza hayırlı olmasını diliyorum."

KAYNAK: TURKDENİZ.COM


Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
;