DTO Kasım ayı Meclis Toplantısı yapıldı

  • 05.11.2020-05:16
  • - Son Güncelleme 12.11.2020-09:54
  • /
  • 0

İMEAK Deniz Ticaret Odası Kasım ayı Meclis Toplantısı, Salih Zeki Çakır başkanlığında yapıldı.

Toplantı, Covid-19 tedbirleri kapsamında video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Meclis toplantısının başında Salih Zeki Çakır: “İzmir depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. İnşallah böyle acıları bir daha yaşamayız.

Eski Başbakanlarımızdan ülkemize ve Türk denizciliğine hizmet etmiş olan Mesut Yılmaz Beyefendiyi kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun kayınpederi Hamit Vahapoğlu vefat etti. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

Salih Zeki Çakır’ın açılış konuşmasının ardından Aliağa Şubesi’ne hizmet binası satın alma maddesi görüşüldü.

'DTO ALİAĞA ŞUBESİ YENİ BİNASINA KAVUŞUYOR' HABERİ İÇİN TIKLAYIN...

Aliağa Şubesi'nin yeni bina alımı için yapılan oylamanın ardından İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran bir konuşma yaptı. Tamer Kıran özellikle Türkiye'nin Beyaz Liste'den düşmemesi için gayret sarfedilmesi gerektiğini dile getirdi.

TAMER KIRAN'IN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN...

Tamer Kıran’ın konuşmasının ardından Denizcilik Envanter çalışmaları ile ilgili olarak Denizcilik Envanter Komisyonu Başkanı Adem Kocadağ ve Prof. Dr. Ruhi Kaykayoğlu Deniz Ticaret Odası Meclis Üyelerini bilgilendirdi.

DENİZCİLİK ENVANTERİ ÇALIŞMASINDA SON DURUM HABERİ İÇİN TIKLAYIN...

Deniz Ticaret Odası Kasım ayı Meclis Toplantısı Semih Dinçel, 'Navlun Piyasalarında Ekim 2020’de Neler Oldu?' başlıklı sunumunun ardından Şube Başkanları, Meslek Komite Başkanları ve Meclis Üyelerinin görüş ve önerileri bölümü ile sona erdi.

KAYNAK: TURKDENİZ.COM

 


Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
;