Pasifik Denizcilik'ten Somali için yardım çağrısı!

  • 11.05.2019-02:38
  • - Son Güncelleme 11.05.2019-02:38
  • /
  • 0

Pasifik Denizcilik, Somali'ye gidecek olan gemilerinde ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırmak için yardım malzemesi talebinde bulundu.

Pacific Shipping Group'tan yapılan açıklama şu şekilde:

İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının birleştirici ve maneviyatı yüksek yardımlaşma ve dayanışma ruhundan hareketle yakın zamanda Somali'ye sefer yapacak olan Gulf Angel gemimiz ile gönderilecek Çocukların ve Bebeklerin sevindirilmesine yönelik bir kampanya tertip edilmektedir. Aşağıda detayları belirtilen malzemelerin en geç 15 Mayıs tarihine kadar Tuzla ofisimizde toplanması adına herkesin destekleri ve yardımları beklenmektedir.

Bu yardımın çapı bu yazıyı okuyan tüm mesai arkadaşlarımızın ve akabinde sirküle edilecek tüm mecralarda sesimizi duyacak olan hayırseverlerin gönüllerinin genişliğiyle orantılı olacaktır. Şöyle ki;

- Evinizde, komşunuzda ya da arkadaşlarınızda giyilmiş veya giyilmemiş ya da ufak/büyük gelen her türlü çocuk kıyafeti (kışlık olmaması önemlidir)

- Bebek kıyafetleri.

- Her türlü ayakkabı ve terlik.

- Biberon, emzik, ateş ölçer gibi (Hijyenik/temiz olmaları kaydıyla), bebek malzemeleri.

- Fazla büyük olmamak kaydıyla her türlü (pilli ve alerjan olmayan) oyuncak.

- Kullanılmış ya da kullanılmamış farketmez kalem, silgi, defter vb. kırtasiye malzemeleri.

- Kullanılmayan her tip gözlük.

Çevremizde bu tür malzemeler konusunda yardımcı olabilecek birileri varsa lütfen ulaşalım. Toplanabilecek her türlü malzemenin en geç 15 Mayıs gününe kadar Pacific/Tuzla ofisimize teslim edilmesi halinde tüm paketleme/kolileme/nakliye vs. işlemleri yapılacak ve gemimize teslim edilmek üzere Mersin'e gönderilecektir. 

Toplanan tüm malzemeler gemi kaptanlığına teslim edilecek ve Somali'de ihtiyaç sahibi olan çocuklara dağıtımı sağlanacaktır. 

Herkesten ricamız bu mübarek günlerde din, dil, ırk vs. ayrımı yapmaksızın tamamen çocukları az da olsa sevindirmeye yönelik bu kampanyamıza ufak da olsa katkıda bulunmanızdır. Tek bir parça bile olsa ulaştırmanız çok önemlidir.

TURKDENİZ.COM


Son Haberler

;