BOSPHORUS BOAT SHOW 2022 KAPILARINI AÇTI...

BOSPHORUS BOAT SHOW 2022 KAPILARINI AÇTI...

11-20 Kasım tarihleri arasında ziyarete açık olacak Bosphorus Boat Show Tekne, Tekne Ekipman ve Aksesuarları Fuarı başladı.

Birbirinden lüks tekne tasarımlarının yanında tekne ve yat inşasında kullanılan son teknolojilerinde yer aldığı fuara bir çok marka katılım sağladı.

Fuarda birçok 2023 modelde teknelerde görücüye çıktı. Dünyaca ünlü yat markaları ile Türkiye'nin önde gelen tekne üretimi yapan tersanelerin de en iddialı modelleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.150'nin üzerinde firmanın katıldığı fuarda 500 marka temsil ediliyor. 200'ün üzerinde tekne de fuarda görülebilecek.

Fuarın açılış töreni, yapılan organizasyonla gerçekleşti. Törende açılış konuşmalarını YATED Başkanı Alpaslan Sirkecioğlu, Gemi, Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği Başkanı Cem Seven, GİSBİR Başkanı Murat Kıran yaptı. Üç isimde bu tarz fuarlarda birlik ve beraberlik mesajları vererek tekne severleri fuara davet etti. Konuşmaların ardından kurdele kesimi yapıldı.

Açılış töreninde Salih Zeki Çakır, denizcilikle ilgili Sivil Toplum Kuruluşları'nın Başkan ve temsilcileriyle çok sayıda davetli hazır bulundu.Törenin ardından Salih Zeki Çakır, standları ziyaret etti.

Kaynak: TURKDENİZ.COM