İNSAN KAYNAKLARI VE PERSONEL DEPARTMANI ÇALIŞANLARI BİR ARAYA GELDİ

İNSAN KAYNAKLARI VE PERSONEL DEPARTMANI ÇALIŞANLARI BİR ARAYA GELDİ

Koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz yıl yapılamayan Personel Müdürleri toplantısı Beykoz Sosyal Tesislerinden gerçekleştirildi.

Covid-19’un neden olduğu zorluklar ve yorucu bir yaz personel değişimi periyodunun ardından sosyal etkinlik ve dostluk çerçevesinde denizcilik sektörünün güzide firmalarının İnsan Kaynakları/Personel departmanı çalışanları dün Akşam Yemeğinde bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını TGM Denizcilik'ten Ahmet Onur Erkuş yaptı. Ardından Tibet Özay, Arkas Denizcilik'ten Ferit Gökdeniz, Yasa Denizcilik‘ten Fatih Ersam ve İnce Denizcilik'ten Ersan Devrim söz aldı.Toplantıda Covid-19 salgını sebebiyle özellikle personel departmanlarının yaşadığı zorluklara değinildi. Gemilere katılış ile ayrılışlarda ve ulaşımda yaşanan sorunların bir an önce giderilmesi temennisinde bulunuldu.Geleneksel hale gelen Personel Müdürleri buluşmasının önümüzdeki yıllarda da devam etmesine karar verildi.Denizcilik sektöründen yaklaşık 130 İnsan Kaynakları ve Personel Departmanı çalışanın buluştuğu toplantı; toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

KAYNAK: TURKDENİZ.COM