EUROMAR, "PORTEKİZ BAYRAĞI İLE GELECEĞE YOLCULUK" PANELİ DÜZENLEDİ

EUROMAR, "PORTEKİZ BAYRAĞI İLE GELECEĞE YOLCULUK" PANELİ DÜZENLEDİ

EUROMAR tarafından, Çırağan Sarayı'nda Navigating into the Future with the flag of Portugal (Portekiz Bayrağı ile Geleceğe Yolculuk) Paneli'ni gerçekleştirildi.

EUROMAR'ın düzenlediği Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen panele, denizcilik sektöründen birçok isim katıldı. Panele Portekiz Bayrağı EUROMAR Türkiye Acentesi Cem Bozyakalı, Salih Zeki Çakır, WISTA Türkiye Başkanı Nazlı Selek, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katılım sağladı. Panelin başında EUROMAR Hukuk Departmanı Başkanı Carla Olival ve EUROMAR Yönetici Ortağı Dr. Albrecht Gundermann "Portekiz Bayrağı" başlıklı detaylı bir sunum gerçekleştirdi.Sunumdan öne çıkan önemli başlıklar şu şekilde:

"Portekiz Bayrağı, önemli avantajlara sahip olmanızı sağlayacak bir bayrak. Çin ve Brezilya'da Portekiz bayraklı gemiler için uygun liman ücretleri sağlanıyor. Özellikle Çin, liman ücretlerini önemli ölçüde azalttı. Avrupa Birliği sularında kabotaj ticaretine erişim sağlanabiliyor. Filolar için, güvenilir ve verimli çözümler üretilebiliyor. Tonaj bazında, Avrupa'da kullanılan ilk beş bayrağından birisi Portekiz bayrağı olarak biliniyor. Avrupa Birliği filolarından en genç filoya sahip ülkelerden birisi Portekiz. Gemi yaş ortalamaları çok düşük."

EUROMAR Yunanistan & Ortadoğu İdari Direktörü ve EUROMAR Yönetici Ortağı Dr. Albrecht Gundermann "Neden Portekiz Bayrağı'nı Seçmelisiniz" temasıyla dinleyecilere Portekiz Bayrağı'nın avantajlarını ve getirdiği imkânları tüm detaylarıyla aktardı.Ardından program, akşam yemeği ve müzik dinletisi ile son buldu.

Kaynak: TURKDENİZ.COM