GEMİLER İÇİN OPERASYONEL, TEKNİK, ÇEVRE VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ BİLGİSAYAR YAZILIMI (S-SUİTE) ORTAK ALIM LANSMANI DÜZENLENDİ

GEMİLER İÇİN OPERASYONEL, TEKNİK, ÇEVRE VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ BİLGİSAYAR YAZILIMI (S-SUİTE) ORTAK ALIM LANSMANI DÜZENLENDİ

Türk Armatörler Birliği tarafından ‘Gemiler İçin Operasyonel, Teknik, Çevre ve Enerji Verimliliği Bilgisayar Yazılımı (S-Suite) Ortak Alım Lansmanı’ düzenlendi.

adscode

Enerji Verimliliği Bilgisayar Yazılımı ‘S-Suite’ lansmanı gerçekleştirildi.

Lansmanın açılış konuşmalarını Türk Armatörler Birliği Başkanı Cihan Ergeç ile S-Suite Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Espen Martinsen yaptı.

Daha sonra; Türk Armatörler Birliği İcra Kurulu Başkanı Yaşar Canca; ‘Ticari olarak bu yazılıma neden ihtiyaç duyuldu? Şirketler ve gemiler nasıl bir kazanım sağlayacak?’ başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Bir sonraki sunumda; ARKAS Denizcilik Çevre Enspektörü Reha Emre Güven; ‘Şirketler ve gemiler teknik olarak bu süreçleri yönetirlerken neden böyle bir yazılıma ihtiyaçları var?’ başlığında katılımcıları bilgilendirdi.

Ardından STORMGEO Programının tanıtımını Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Espen Martinsen, Başkan Yardımcısı Rolf Reksten, Avrupa Filo Performans Merkezi Başkanı Erik Heller ve Afrika; Ortadoğu ve Türkiye Satış Müdürü Hesham Moustafa yaptı.

Lansman, soru cevap kısmının ardından yapılan imza töreni ile sona erdi.

TÜRK DENİZ MEDYA