İMEAK DENİZ TİCARET ODASI İSKENDERUN ŞUBESİ BAŞKANI KEMAL KUTLU: "LİMAKPORT VE İSDEMİR DIŞINDAKİ LİMANLARIMIZ TAM KAPASİTE ÇALIŞIYOR"

İMEAK DENİZ TİCARET ODASI İSKENDERUN ŞUBESİ BAŞKANI KEMAL KUTLU: "LİMAKPORT VE İSDEMİR DIŞINDAKİ LİMANLARIMIZ TAM KAPASİTE ÇALIŞIYOR"

İMEAK Deniz Ticaret Odası Mart Ayı Meclis Toplantısında, DTO İskenderun Şubesi Başkanı Kemal Kutlu, bölgedeki son durumu aktardı.

adscode

İMEAK Deniz Ticaret Odası Mart Ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Başkanı Kemal Kutlu, İskenderun bölgesindeki son durumu anlattı.

Kemal Kutlu yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: 

"Birinci günden itibaren yaptığı yardımlar için; Deniz Ticaret Odası'na müteşekkiriz. İskenderun Odası Şubemiz, şu an için tek katlı bir binaya taşındı. Üyelerimiz için, ofis konteyner alanı için çalışmalar yapıyoruz. 

Orada iletişim ve kanalizasyon çalışmaları büyük önem taşıyor. Denizciliğimizin önemini çok daha iyi anladık. Yardımlar bizlere kısa sürede bizlere deniz yoluyla ulaştı. 

Deprem sürecince; limanlarımız çalışmaya devam etti. Balıkçı barınaklarımız iyileştiriyor. Limakport ve İsdemir Limanı dışında; limanlarımız tam kapasite faal. Konut problemi hâlen devam etmekte. Devletimiz  ve Deniz Ticaret Odası'nın işbirliğiyle bu süreci de atlatacağımızı düşünüyorum."

TÜRK DENİZ MEDYA ÖZEL HABER