İSTANBUL'UN YENİ FUARI: SEAFOOD EURASIA, BALIKÇILIK SEKTÖRÜNE YENİ BİR VİZYON KATACAK

İSTANBUL'UN YENİ FUARI: SEAFOOD EURASIA, BALIKÇILIK SEKTÖRÜNE YENİ BİR VİZYON KATACAK

7-9 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilmesi planlanan Seafood Expo Eurasia fuarı, uluslararası balıkçılık sektöründe merakla bekleniyor.

adscode

120'den fazla ülkeden temsilcinin katılması beklenen fuar; coğrafi ve siyasi engelleri aşarak ve dünyanın her tarafından balıkçılık şirketlerini bir araya getirerek, gerçek anlamda küresel bir deneyim olmayı garanti ediyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan etkinlik; balık yakalama ve işleme, gemi yapımı ve onarımı, ekipman ve parçalar, su ürünleri yetiştiriciliği, lojistik ve depolama, ürün dağıtımı ve nihai ürünler de dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerin temsil edildiği 2 fuar alanında (№ 11, 12) yer alacaktır. Seafood Expo Eurasia fuarını diğerlerinden ayıran şey, daha büyük fuarlarda fark edilmeden gözden kaçabilecek küçük ve orta ölçekli balıkçılık şirketlerine de yeni bağlantılar kurabilmeleri ve büyük fırsatları yakalayabilmeleri için büyük sektör oyuncularına bir platform sağlama imkanı sunması.

Seafood Expo Eurasia Fuarı, katılımcıların eşsiz ihtiyaçlarını karşılayan ve esnek bir yaklaşım ve de stressiz ve başarılı bir deneyim sunan, iş odaklı bir yaklaşım göz önünde bulundurularak planlanmıştır. Ziyaretçilerin %46’sı; karar veren işletme sahipleri, CEO'lar ve karar verenleri etkileyen üst düzey yöneticilerden oluşan fuar, sektörün profesyonellerinin bağlantı kurması ve işbirliği yapması için değerli bir fırsat sunuyor.