KOSDER, SHIPPING ROUTE İSTANBUL İLE SEKTÖRÜ BULUŞTURACAK...

Shipping Route İstanbul 2024 (SHIPROUTE-24) dünya denizcilerinin rotasını İstanbul’a çeviriyor.

22 Ekim 2024 Salı günü Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği tarafından İstanbul Divan Kuruçeşme’de gerçekleştirilecek  ve Hollanda’nın misafir  ülke olarak yer alacağı organizasyon,  dünyanın dört bir yanından  600’den fazla denizciyi  ağırlayacak.

Alanında uzman ve uluslararası deniz taşımacılığında söz sahibi panelistlerin katılacağı SHIPROUTE-24 ile küresel denizciliğin gündeminde yer eden konu başlıkları ve yanıt bekleyen sorular derinlemesine  analizlerle  ele alınacak.

Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan ve denizciliğin başkentlerinden birisi olan İstanbul’un unutulmaz  manzarası eşliğinde bir araya gelecek sektör temsilcileri,  aynı zamanda  iletişim ağlarını  genişletmek,  kendilerine  yeni fırsatlar  oluşturmak ve profesyonel gelişimlerini daha ileriye  taşımak için SHIPROUTE-24’te buluşacak.

Saat:14.00’te ana tema (keynote speech) konuşmasıyla başlayacak ve üç bölümden oluşan konferans programıyla devam edecek organizasyon,  ardından yapılacak kokteyl ve gala yemeği ile sona erecek.

Sektör temsilcileri SHIPROUTE-24’e ilişkin tüm detaylara, haberlere ve güncellemelere shiproute.org adresinden ulaşabilecek.