KOSDER VE TÜRK ARMATÖRLERİ BİRLİĞİ, DÜNYA DENİZCİLERİNİ ISTSHIP-2022’DE BULUŞTURUYOR...

KOSDER VE TÜRK ARMATÖRLERİ BİRLİĞİ, DÜNYA DENİZCİLERİNİ ISTSHIP-2022’DE BULUŞTURUYOR...

Istanbul International Shipping Conference & Gala Dinner 2022 (ISTSHIP-2022) organizasyonu ile dünya denizcileri 22 Eylül Perşembe günü İstanbul’da bir araya geliyor.

Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği ve Türk Armatörler Birliği’nin ortaklaşa gerçekleştireceği Istanbul International Shipping Conference & Gala Dinner 2022 (ISTSHIP-2022) ile dünya denizcileri 22 Eylül Perşembe günü İstanbul’da bir araya geliyor.600 kişilik uluslararası düzeyde bir katılımın hedeflendiği ve Yunanistan’ın misafir ülke olarak davet edildiği Istanbul International Shipping Conference & Gala Dinner'in ilki 22 Eylül'de gerçekleştirilecek.

Küresel deniz taşımacılığında söz sahibi isimlerin konuşmacı ve panelist olarak yerini alacağı organizasyon ile denizciliğin önemli merkezlerinden birisi olan deniz kenti İstanbul bir kez daha dünya vitrinine çıkacak.

Türkiye'nin ve Türk denizciliğinin tanıtımının başlıca amaç olarak belirlendiği ISTSHIP-2022 ile aynı zamanda; global deniz taşımacılığının ortak paydasını oluşturan konu başlıkları gündeme getirilerek, denizcilik endüstrisinin bugününe ve geleceğine yön verecek yaklaşımların ortaya konulması hedefleniyor.

TURKDENİZ.COM