ULUSLARARASI BUNKERCİLER BİRLİĞİ (IBIA) TÜRKİYE'YE DÖNÜYOR!

ULUSLARARASI BUNKERCİLER BİRLİĞİ (IBIA) TÜRKİYE'YE DÖNÜYOR!

Uluslararası Bunkerciler Birliği, Deniz Ticaret Odası tarafından desteklenen "Yeni Bölgesel Dinamikler ve Yeşil Denizcilik Geleceği" konulu konferansı ile Türkiye'ye gelecek.

adscode

22 Haziran'da fiziki katılım ile gerçekleşecek konferans, Raffles Otel'de düzenlenecek.

Son dönemde yaşanan jeopolitik olaylar, petrolün küresel boyutu, nakliye ve bunker pazarlarında büyük bir aksama yarattı.

Turkdeniz.com'un da medya sponsorları yer aldığı konferansta "son dönemlerde yaşanan olaylar, Karadeniz ve Akdeniz'i nasıl etkiledi?" sorusuna yanıt aranacak.

Düzenlenecek oturumlar ise şu şekilde:

Temiz Denizcilik ve Karbondan Arındırma – Önerilen Akdeniz Emisyon Kontrol Alanı (ECA) ve Denizciliğin Karbondan Arındırma Hedefleri

Alternatif yakıtlar

Karbon Düzenlemesi: AB Emisyon Ticareti Sistemi (EU ETS) ve Gelecek - Karbon Düzenlemeleri

IBIA HAKKINDA

Uluslararası Bunkerciler Birliği (IBIA), küresel bunker endüstrisinin sesi ve endüstri değer zincirindeki tüm paydaşları temsil ediyor.

IBIA, gemi sahipleri/operatörleri, bunker tedarikçileri, tüccarlar, brokerler, barging şirketleri, depolama şirketleri, sörveyörler, liman yetkilileri, kredi raporlama şirketleri, avukatlar, P&I kulüpleri, ekipman üreticileri, denizcilik basını ve deniz danışmanlarını içerir. 1992 yılında kurulan IBIA'nın 70'den fazla ülkede üyesi bulunuyor.


TURKDENİZ.COM