BTMCO,  DENİZCİLİK VE JENERATÖR SEKTÖRÜNÜ KIBRIS’TA BULUŞTURDU

BTMCO,  DENİZCİLİK VE JENERATÖR SEKTÖRÜNÜ KIBRIS’TA BULUŞTURDU

Türkiye Gemi İnşa, Denizcilik ve Jeneratör sektörü, BTMCo ve grup firmaları tarafından organize edilen ve makine ve güç üretim sistemlerindeki yeniliklerin tanıtıldığı etkinlikte bir araya geldi.

adscode

BTMCo grup firmalarının 8-10 Eylül 2023 tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de düzenlediği etkinlik, gemi inşa sektörü, denizcilik sektörü ve jeneratör üreticilerinin yüksek katılımı ile gerçekleşti.

Moteurs Baudouin ve Weichai makina üreticilerinin, piyasaya yeni süreceği makina ve sevk sistemi çözümlerinin tanıtıldığı lansmanda; gelecekte kullanılacak alternatif enerji sistemleri, sektörel ihtiyaçlara alternatif oluşturacak dizel makineler ve bu kapsamda yapılan yatırımlarla ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Yüksek katılımcı sayısı ve  yoğun geçen etkinlikte, ilgili sektörlerin önde gelen isimleri,  sektörü  ne gibi yeniliklerin beklediğine ve bunların sektöre etkilerine dair geleceğe projeksiyon tuttular. Moteurs Baudouin ve Weichai gibi Dünya’nın önde gelen üreticilerinin Türk Gemi inşa, denizcilik ve jeneratör üretim sektörlerine duydukları güvenin ve ilginin de belirtildiği etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.