DENİZCİ GALATASARAYLILAR, KALAMIŞ'TA DÜZENLENEN AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU...

DENİZCİ GALATASARAYLILAR, KALAMIŞ'TA DÜZENLENEN AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU...

Denizci Galatasaraylılar, Kalamış'taki Galatasaray Spor Kulubü Tesisleri'nde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

adscode

Denizci Galatasaraylılar Buluşması'na denizcilik sektörünün önde gelen firmaları katılım sağladı. 

Etkinlik, bando gösterisi ile başladı.

Programın başında Denizci Galatasaraylılar Topluluğu'nun Kurucusu Çeksan Tersanesi Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Bayrak, açılış konuşmalarını gerçekleştirdi.


Bayrak yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

"Denizci Galatasaraylılar; Herkese selamlarımı iletiyor ve hoşgeldiniz diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Daha önce planladığımız gecemizi, canımızı yakan 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinden dolayı iptal etmiştik.Felaket ortamına, grubumuz yeni kurulmasına rağmen, büyük bir yardım kampanyası ile elinden geldiği hiçbir şeyi esirgememiştir.

O dönemde yardımlarda bulunan herkese çok teşekkür ederim. Ve bugün buradayız. Allah bir daha yaşatmasın.Galatasaraylı olmaktan gurur duyan Denizcilik sektörü mensupları olarak, 15 Aralık 2022 günü Denizci Galatasaraylılar grubunu, şahsım önderliğinde gayri resmi olarak kurmuş olduk.

İlk bu grubu kurarken, büyük hedeflerim yoktu ve hatta nereye varacağını da kestiremiyordum. Bu gün burada bulunan siz değerli arkadaşlarımı gördükçe; iyi ki! Denizci Galatasaraylıları kurmak için önderlik etmişim diyorum ve iyi ki Galatasaraylıyız!Galatasaraylı olmak bir ayrıcalıktır. Büyük hedefler gözetmektir, elindekiler ve sahip oldukların ile yetinmemektir. Gurubumuz ticari kaygı ve kâr etme amacında değildir ve olmayacaktır.

Grubun amacı tamamen sektörümüzün Galatasaraylıları ile ortak paydada buluşturup, Galatasaray ile ilgili ortak hareket etmek, Sektörel sıkıntıları ortakça çözmek ve belki yeni ortaklıklara ve iş altyapılarına temel olmaktır." 

Erhan Bayrak'ın konuşmalarının ardından gecenin sponsor firmalarına plaket takdimi yapıldı.Türk Deniz Medya, organizasyonun medya sponsorları arasında yer aldı. Çeksan Shipyard Satınalma Müdürü Erhan Bayrak; Türk Deniz Medya Haber Müdürü Fatih Karadereli'ye plaket takdimi yaptı.

Gece, müzik dinletisi, akşam yemeği ve Dj Suat Ateşdağlı'nın performansı ile son buldu.

TÜRK DENİZ MEDYA ÖZEL HABERİ