DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜN TEMSİLCİLERİNDEN EXPOSHİPPİNG İSTANBUL'A TAM DESTEK

DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜN TEMSİLCİLERİNDEN EXPOSHİPPİNG İSTANBUL'A TAM DESTEK

Exposhipping Expomaritt İstanbul, dönüşümü hızlandırmak ve sektörü uluslararası denizcilik sektöründeki markalarla bir araya getirmek üzere önemli bir misyona sahip.

Exposhipping Expomaritt 2021'e kısa süre kala sektörün önemli isimleri, fuar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran,

"Exposhipping İstanbul Büyüme Hedefimize Ulaşmamıza Katkı Sağlayacak"

Fuarın, yerli ve yabancı katılımcıları ve ziyaretçileri ile İstanbul’u denizcilik sektörünün önemli merkezlerinden biri haline getireceğine inanıyorum. Ulusal ve uluslararası gemi ve yat inşa, yan sanayi, bakım, onarım ve gemi geri dönüşüm, gemi ekipman, mekanik ve yardımcı donanım, lojistik, liman işletme, gemi donatım ve savunma sanayi firmalarımız, Exposhipping Expomaritt İstanbul’da son teknoloji ürünlerini tanıtma ve çok sayıda katılımcı ile bir araya gelme imkânı bulacaklar. 

GİSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kıran,

"Exposhipping İstanbul'u Önemli Bir Fırsat Olarak Görüyorum"

Exposhipping Expomaritt İstanbul gibi fuarların, gemi inşa sanayisinin meraklısının yaygınlaşması ve deniz tutkunlarının üreticilerle bir araya gelmesini sağlayan önemli fırsatlar olarak görüyorum. Ülkemize, ekonomimize ve sektörümüze katkı sağladığını düşündüğüm Exposhipping Expomaritt İstanbul’un dünyadaki diğer örnekleri gibi markalaşması en büyük temennimizdir. 

Gemi Yat ve Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Cem Seven,

"Fuarlar İhracata Katkı Sunuyor"

Türkiye'de düzenlenen gemi ve yat sektörlerine ilişkin fuarların yerel ve uluslararası sektör paydaşlarının bir araya gelmesi noktasında önem arz ettiğinin altını çizen Seven, “Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği olarak yurt dışında gerçekleştirilen sektörel fuarlarda Türkiye’nin milli katılımını üstleniyor, ülkemizde gerçekleşen sektörel fuarların da hem ülkemiz hem de Türkiye gemi ve yat inşa sektörlerinin uluslararası tanıtımına katkı sağlaması noktasında desteklerde bulunuyoruz. Bu itibarla, ülkemizin önde gelen uluslararası sektörel organizasyonlarından Exposhipping İstanbul Fuarı’nın sektörümüze olumlu katkılar sağlamaya devam edeceğini umarak, 2021 yılında gerçekleşecek organizasyon için başarılar diliyorum.

Türk Armatörler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ergenç,

"Bizim için çok önemli IMO regülasyonlarına dair ürün ve çözümler fuarda sergilenecek"

Exposhipping Expomaritt İstanbul Fuarı’nın en önemli destekçileri arasında yer alıyoruz. Özellikle yaklaşan çok önemli IMO regülasyonlarının gerekliliğini yerine getirebilecek olan birçok ürünün ve çözümün bu seneki fuarda sergilenecek olması bizim açımızda önemini daha da artırıyor. Armatörler Network Buluşması gibi etkinliklerle armatörlere önemli çözümler sunması ve bu çözümler üzerinde karşılıklı görüşme imkanı yaratacağı için özellikle gemi sahiplerini bu fuara katılmaları için teşvik ediyoruz. Bu anlamda bu fuarın önemini tekrar vurgulayarak sektörümüze katkı sağlayacak bir etkinlik olmasını temenni ediyoruz.

KOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Kalkavan Sesel,

"Exposhipping İstanbul denizciliğin tüm aktörlerini bir araya getirecek"

Dünya ticaretinde aktif bir şekilde rol alan fuarlar; ulusal ve uluslararası ekonomilere sundukları katkının yanı sıra; önemli bir küresel iletişim ve bilgi ağı platformu olma özelliğini taşımaktadır. Denizciliğin tüm aktörlerini bir araya getirerek değerli bir vazifeyi üstlenen 16’ncı Exposhipping Expomaritt İstanbul Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı; her dönemde olduğu gibi bu yıl da katılımcı firmalara ve ziyaretçilerine sunduğu imkânlarla Türk ve dünya denizciliğinin buluşma noktası olmaya devam edecektir.  KOSDER’in de heyecanına ortak olacağı; denizciliğimizin tüm temsilcilerini olduğu gibi denize ve denizciliğe gönül verenleri de ağırlayacak Exposhipping Expomaritt İstanbul Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı’nın hayırlı olmasını diliyor, fuarın ülkemize ve denizcilik camiamıza bol bereket getirmesini temenni ediyorum.