GALATAPORT İSTANBUL "YILIN LİMANI" SEÇİLDİ

GALATAPORT İSTANBUL "YILIN LİMANI" SEÇİLDİ

Galataport, İspanya’nın Malaga kentinde düzenlenen Seatrade Cruise Med fuarı kapsamında gerçekleştirilen, Seatrade Cruise Awards’un “Port of the Year/Yılın Limanı” kategorisini kazananı oldu.

Galataport İstanbul, 14-15 Eylül’de İspanya’nın Malaga kentinde düzenlenen Seatrade Cruise Med fuarı kapsamında gerçekleştirilen, Seatrade Cruise Awards’un “Port of the Year/Yılın Limanı” kategorisinin kazananı oldu.

Yılın Limanı ödülünü almanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Med-Cruise Başkanı ve Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, “Galataport İstanbul’da Ekim 2021’den bu yana tam kapasite operasyonlarımızla kruvaziyer gemilerimizi ve misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Nisan ayında katıldığımız Seatrade Cruise Global’in ardından, fuarın Avrupa ayağını oluşturan Seatrade Cruise Med’de de büyük bir ilgi gördük.

Operasyonlarımıza başladıktan tam bir yıl sonra sektörün en prestijli ödülleri arasında yer alan Seatrade Cruise Awards’dan ‘Yılın Limanı’ ödülü ile dönmek bizim için büyük bir gurur kaynağı” diye konuştu.

Kaynak: Dünya Gazetesi