GEMİ YAT VE HİZMETLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

GEMİ YAT VE HİZMETLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı Tuzla'da yapıldı.

adscode

Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği yönetim ve denetim kurulu üyelerinin ibrasının gerçekleştirildiği genel kurul organizasyonunda Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cem Seven 2022 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve 2023 yılı ve devam eden yıllarda yapılması planlanan çalışmalara ilişkin haziruna bilgi verdi.

Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği'nin 2023 yılı çalışma planı dahilinde Türkiye gemi ve yat inşa sektörlerinin uluslararası bilinirliğinin artırılması yönünde yapılacak etkinlikler, katılım sağlanacak ve Türkiye milli katılım organizasyonu düzenlenecek uluslararası fuarlar, dijital tanıtım projeleri, ihracatçı firmaların karşılaştığı sorunların çözümlerine ilişkin yapılan girişimler ve diğer tüm çalışmalarla ilgili bilgilendirme yapıldı.

Gerekli ihracat şartlarını ve diğer vecibeleri yerine getiren üye firmaların katılımıyla gerçekleşen olağan genel kurul organizasyonunda birlik yönetim ve denetim kurulu üyeleri ibra edilerek, gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan tüm çalışmalar oy birliği ile kabul edildi.