GÜNAY KIRAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI...

GÜNAY KIRAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI...

Günay Kıran’ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedildi.

adscode

İMEAK Deniz Ticaret Odası, Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, TFF Eski Y.K. üyesi ve Rize Spor Eski Başkanı Tahir Kıran, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kıran, Gökhan Kıran ve Barbaros Kıran’ın Değerli Anneleri Günay Kıran Hanımefendi son yolculuğuna uğurlandı.

Merhume Günay Kıran’ı son yolculuğunda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Durmuş Ünüvar, Denizcilik Genel Müdürü Ünal Baylan, Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salih Tan, Mustafa Erdoğan, İMEAK Deniz Ticaret Odası bir önceki dönem Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, spor ve denizcilik sektörü paydaşları, STK başkan ve temsilcileri ile Kıran ailesinin yakınları yalnız bırakmadı.Merhume Günay Kıran’ın cenazesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Eyüp Aile mezarlığına defnedildi.

TÜRK DENİZ MEDYA olarak merhume Günay Kıran hanımefendiye Allah'tan rahmet, Kıran Ailesi'ne baş sağlığı ve sabırlar dileriz.