İMEAK DENİZ TİCARET ODASI'NIN OLUŞTURDUĞU YARDIM KONVOYU YOLA ÇIKTI

İMEAK DENİZ TİCARET ODASI'NIN OLUŞTURDUĞU YARDIM KONVOYU YOLA ÇIKTI

Deniz Ticaret Odası, kamu kurumlarıyla iletişim halinde acil ihtiyaçların karşılanması için çalışmalara destek vermeye devam edeceğini belirtti.

adscode

İMEAK Deniz Ticaret Odası'nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde

"Kahramanmaraş ve çevre illerde 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen büyük deprem felaketinin ardından bölge halkının yaralarını sarmak için seferber olan İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın yardım TIR’ı, taşıdığı malzemeleri Kahramanmaraş’ta Valilik ve AFAD Merkezine teslim etmek üzere yola çıktı.

Deniz Ticaret Odamız, çatı örgütümüz TOBB ve İstanbul Valiliği koordinasyonunda yürütülen çalışmalar kapsamında elektrikli soba, uyku tulumu, battaniye, polar hırka, bere ve çoraptan oluşan malzemeleri temin etti.

Odamız bir yandan da üyelerimizin deprem bölgesine yönelik yardımlarını organize etmek üzere çalışmalarını sürdürürken, Ritim Sokak. No:33, 34935 Sultanbeyli/İstanbul adresinde teslim merkezi oluşturuldu.

Odamız ve üyelerimizin imkanlarıyla donatılan ve elektrikli ısıtıcı, uyku tulumu, battaniye gibi malzemelerden oluşan ikinci bir TIR da yarın sabah saatlerinde Hatay İskenderun’a yola çıkacak.

Deniz Ticaret Odası kamu kurumlarıyla iletişim halinde acil ihtiyaçların karşılanması için çalışmalara destek vermeye devam edecek."