KTÜ DUİM MEZUNLARI, 10. YIL GALA YEMEĞİYLE SEKTÖRÜ BULUŞTURDU...

KTÜ DUİM MEZUNLARI, 10. YIL GALA YEMEĞİYLE SEKTÖRÜ BULUŞTURDU...

KTÜ DUİM MEZUNLAR DERNEĞİ YÖNETİMİ TARAFINDAN, MEZUNLARIN BİR ARAYA GELMESİ AMACIYLA DÜZENLENEN AKŞAM YEMEĞİNDE, MEZUNLAR VE DENİZCİLİK SEKTÖRÜ BİR ARAYA GELDİ.

adscode

Mezunlar ve denizcilik sektörünün bir araya geldiği 10. Yıl Gala Yemeği'nde; KTÜ DUİM Yönetim Kurulu, geçmiş dönem Yönetim Kurulu üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları'nın temsilcileri, ve denizcilik sektörünün önemli firmaları bir araya geldi.

Oras Denizcilik, Gala Yemeği'nin gümüş sponsorları arasında yer aldı. Gala yemeğine Oras Denizcilik firmasını temsilen; DPA&SCO Yardımcısı Burcu Sarıca Dede, İnsan Kaynakları Personel Müdürü Enes Erkan Aktemur, İnsan Kaynakları Personel Müdür Yardımcısı Mert Köse katılım sağladı.

Programın başında KTÜ DUİM Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç Körüklü; çeyrek asırlık süre içinde bölüm mezunlarının geldiği noktanın gurur verici olduğunu ve denizciliğin her kademesinde bulunan mezunlarının, öğrencilere ve genç mezunlara yön vermeye devam etmeye çalışacaklarını iletti. Denizcilik sektöründe "kadın" kavramının ne kadar önemli olduğunu vurgulayan, Cumhuriyetin 100. yılında bu geceyi düzenledikleri için yaşadığı mutluluğu paylaşan Körüklü, davetlilere katılım sağladıkları ve bu sevinci birlikte paylaştıkları için memnuniyetlerini ifade etti.

Ardından; geçmiş dönem Yönetim Kurulu üyelerine ve geceye sponsor olan denizcilik firmalarına günün anısına plaket takdimi yapıldı.

Sponsorlara plaket takdimi yapılan Gala Yemeği'nde Oras Denizcilik firmasının plaketini DPA&SCO Yardımcısı Burcu Sarıca Dede aldı.

Gece, müzik dinletisinin ardından son buldu.

TÜRK DENİZ MEDYA ÖZEL HABERİ