MENGİ YAY YACHTS YAT İNŞA ATÖLYESİ AÇILDI

MENGİ YAY YACHTS YAT İNŞA ATÖLYESİ AÇILDI

MENGİ YAY YACHTS tarafından Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptırılan yat inşa atölyesinin açılışı yapıldı.

adscode

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne MENGİ YAY YACHTS tarafından yat inşa atölyesi yaptırıldı.

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin balık gününde yapılan açılışa çok sayıda davetli katıldı.

Açılışı; MENGI YAY YACHTS Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Mengi, Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Atilla Yurdagül, İTÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Arslan, Çeksan Tersanesi Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Bayrak, İLKFER Kurucu Ortağı Feramuz Aşkın ve TÜRKKAPDER Başkanı Zafer Akbulut  gerçekleştirdi.

Açılış töreninde bir konuşma yapan MENGI YAY YACHTS Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Mengi; Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yat inşa atölyesi kazandırdıkları için mutlu olduklarını ve denizcilik eğitimine olan katkılarının devam edeceğini dile getirdi.

KAYNAK: TURKDENİZ.COM