MSC LİRİCA, 7 YIL SONRA TÜRKİYE'DE...

MSC LİRİCA, 7 YIL SONRA TÜRKİYE'DE...

MSC Cruises, Kuşadası Limanı'na yanaşan MSC Lirica gemisinde özel bir kutlama etkinliği düzenledi.

Türkiye’den hareketli geminin 2022 yaz sezonunun başladığını müjdeleyen MSC Cruises, uzun zamandan sonra Türkiye’de ilk kez sezon boyunca her Salı Kuşadası hareketli seferler düzenleyecek.

MSC Lirica, Nisan ve Ekim ayları arasında Kuşadası’dan başlayan rotasında İsrail’de Haifa; Güney Kıbrıs’ta Limassol; Yunanistan’da Rodos, Santorini ve Pire/Atina’dan sonra tekrar Kuşadası’na döneceği 29 sefer ile yeni tasarlanmış yedi gecelik bir güzergah sunacak.

MSC Cruises Yönetici Direktörü Angelo Capurro, “MSC Lirica, misafirlerimize unutulmaz bir gemi tatili deneyimi sunuyor. Gemilerimizin sunduğu uluslararası ambiyansa Türk misafirlerimize yönelik hizmetleri de entegre ettik. Misafirlerimiz en kaliteli restoranlar, birinci sınıf eğlence, barlar ve farklı konseptte salonlar, butikler, spa ve fitness merkezlerinin yanı sıra küçük çocuklardan gençlere kadar hitap eden bir su parkı ve kulüplerin tadını çıkarabilirler. Gemimizde herkesin keyif alacağı imkanlar bulunuyor" dedi. Şirketin tüm gemilerinde olduğu gibi, COVID-19'a karşı tüm önlemler alınıyor. Türkiye ayrıca, MSC Fantasia'nın Eylül 2022'de İstanbul ve İzmir limanlarını ziyareti ile 10 ve 11 gecelik iki seferinde uğrak limanı olacak.

Kaynak: Dünya Gazetesi