PENDİK BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MTAL MEZUNLARI KARİYER GÜNLERİNDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

PENDİK BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MTAL MEZUNLARI KARİYER GÜNLERİNDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa MTAL Mezunları, Mezunlar Kariyer 2023 hep birlikte biz güçlüyüz şiarıyla öğrencilerle buluştu.

adscode

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa MTAL'de 'Kariyer Günleri' adı altında Mezunlar ve öğrenciler bir araya geldi. Keyifli sohbet ortamına Okul Müdürü Atilla YURDAGÜL'ün sunumunda konuk olarak; 1999 Mezunu Fatih AĞMAN, 2001 Mezunu Volkan ÖZAN, 2006 Mezunu Erhan BAYRAK, 2008 Mezunu Mert BİLEK ve 2008 Mezunu Oğuz ATAÇ katılım sağladı. 

 

Okulun konferans salonunda gerçekleşen söyleşide denizcilik hiyerarşinde abi kardeşlik duyguları ön planda tutularak sektörün dünü, bugünü ve yarını hakkında mezunlar  görüşlerini öğrencilerle paylaştı. Aynı zamanda Pendik Barbaros Hayrettin Paşa MTAL'de mezun olan panelistler; kariyer tecrübelerini, çalışmakta oldukları şirketlerdeki görevlerini anlatırken meslek ilgili önemli bilgilerini de öğrencilere aktardı. 

Okulun mezunu olan panelistler; firma ve sektördeki yetkinliğine vurgu yaparak gelecekte denizci kardeşlerine her zaman destek olacaklarını söylediler.

Kariyer günlerinin Salı günkü oturumu Okul Müdürü Atilla Yurdagül'ün panelistlere günün anısına hatıra objesi takdim etmesi ile sona erdi. 

 

Mezunlar; öğrencilere denizciliğin en kalbi duygularıyla “Pruvanız Neta Rüzgarınız Kolayınıza Olsun” dilekleriyle aralarından ayrıldılar.

HABERİN KAYNAĞI: TURKDENİZ.COM