TRABZONSPOR KULÜBÜ BAŞKANI AHMET AĞAOĞLU: "DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE OLMANIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBE İLE TRABZONSPOR'U BU NOKTALARA GETİRDİK"

TRABZONSPOR KULÜBÜ BAŞKANI AHMET AĞAOĞLU: "DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE OLMANIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBE İLE TRABZONSPOR'U BU NOKTALARA GETİRDİK"

İMEAK Deniz Ticaret Odası Mayıs Ayı Meclis Toplantısına Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu katıldı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Mayıs ayı meclis toplantısı gerçekleşti.

Toplantıya katılım sağlayan Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu bir konuşma gerçekleştirdi.

Ağaoğlu yaptığı konuşmada:

"Denizcilik sektöründen gelen birisi olarak beni Deniz Ticaret Odasında ağırlamanızın gururunu yaşıyorum.

Bildiğiniz üzere Trabzonspor'a başkan olduğum süre zarfında ekonomimiz (finansal idari ve sportif anlamda) dibe vurmuş durumdaydı. Açık konuşmak gerekirse; 2008'den beri kriz içerisindeydik.

Hem denizci olmanın hem de Deniz ticaret sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile Trabzonspor kulübünü bu noktalara getirdik.

Bildiğiniz üzere denizcilik sektörümüzün en önemli özelliği sorunlara proaktif çözümler üretebilmek. Kaptan olarak, geminin tek sorumlusu olmanın vermiş olduğu mesuliyetle gemiyi limana sağ-salim yanaştırmanın vermiş olduğu düşünce yapısıyla yetiştik.

Denizde vermiş olduğum hizmetlerin vermiş olduğu gururu sürekli olarak dile getirdim. Getirmeye de devam edeceğim. 

Dümene geçmek çok zor iş. Bu sektörden kazandığım deneyimler, birçok tecrübenin üzerindedir." ifadelerini kullandı.


Ahmet Ağaoğlu'nun konuşmasının ardından kendisine Deniz Ticaret Odası adına, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran tarafından hatıra objesi takdim edildi.

Kaynak: TURKDENİZ.COM