COLUMBIA SHIPMANAGEMENT YENİ MARKA ETRAFINDA BİRLEŞTİ

COLUMBIA SHIPMANAGEMENT YENİ MARKA ETRAFINDA BİRLEŞTİ

Denizcilik sektörünün en önemli şirketleri arasında yer alan Columbia Shipmanagement, yeni markası Columbia Group olarak faaliyetlerini sürdürecek.

adscode

Columbia Shipmanagement yeni markası Columbia Group olarak isim ve logosunu değiştirdi.

Grup; bünyesinde bulunan şirketleri birleştirerek; denizcilik, lojistik, eğlence ve enerji hizmetleri yelpazesi sağlayacak şekilde birleştirerek faaliyete geçti.

Columbia Group Başkanı ve CEO’su Mark O’Neil yaptığı açıklamada: “Bu bizim için heyecan verici bir an. Bu yolculuğa çıkarken sürekli öğrenme ve iş birliği yoluyla çalışanlarımızı güçlendirmeye kararlıyız.  Hem karadaki hem de gemideki insanlar bizim en büyük varlığımız. Teknolojiye odaklanmamız; inovasyondan yararlanmamızı, süreçleri kolaylaştırmamızı ve müşterilerimize olağanüstü deneyimler sunmamızı sağlayacak. Son teknoloji araçlardan ve dijital çözümlerden yararlanarak verimliliğimizi ve üretkenliğimizi artıracağız. Hızla gelişen bir sektörde çağın bir adım önünde olacağız. Sürdürülebilirlik; Columbia organizasyonunun DNA’sına derinden yerleşmiştir. Grup; çevresel, sosyal ve yönetişim hususlarını karar verme süreçlerine entegre ederek sürdürülebilir uygulamalara öncelik vererek devam edecektir. Stratejik ortaklıklar ve ortak girişimler büyümemizde ve başarımızda etkili oldu. Columbia; değerlerini ve vizyonunu paylaşan benzer düşüncelere sahip kuruluşlarla iş birliklerini teşvik ederek etkisini daha da artıracaktır. Bu ortaklıklar yeni fırsatlarını önünü açacak ve küresel erişimimizi genişletecek.” İfadelerini kullandı.

HABERİN KAYNAĞI: TURKDENİZ.COM