PENDİK BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEZUNLARI GELENEKSEL BALIK GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ

PENDİK BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEZUNLARI GELENEKSEL BALIK GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi geleneksel balık günü okul bahçesinde düzenlendi.

adscode

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunları, öğrencileri, öğretmenleri ve çok sayıda davetli geleneksel balık gününde buluştu.

Bu yıl 7.’si düzenlenen balık gününde mezunlar, öğrenciler, eski ve mevcut öğretmenler, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli bir araya geldi.

Balık günü protokol ve açılış konuşmalarıyla başladı.

Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Atilla Yurdakul yaptığı açılış konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Hepiniz mesleğinizde deniz incisisiniz. Bu okulda emeği geçen tüm meslektaşlarım adına sizleri selamlıyorum. Değerli mezunlarımız bizlere güç katıyorsunuz. Sizler öğrencilerimize mesleki eğitimde deniz feneri gibi aydınlatıyorsunuz. Pendik Barbaros Hayrettin Paşa ailesi bugün başka bir heyecan daha yaşıyor. Yeni bir mesleki eğitim yuvasını bize kazandıran Mengi Yay Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Mengi’ye huzurlarınızda şükranlarımızı sunuyorum. Sizin güzel yüreğiniz sayesinde bu ülkeyi yöneten gençlere destek oldunuz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi: ‘Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır’ Sözleriyle nice   100. yıllarımız kutlu olsun. Pruvanız neta rüzgârınız kolayına olsun. Allah bütün dünyadaki çocukların yüzünü güldürsün.’ ifadelerini kullandı.

Açılış ve protokol konuşmalarının ardından balık gününe sponsor olan şirket temsilcilerine günün anısına plaket takdim edildi.

Balık günü; müzik dinletisi ve davetlilere balık ikramı ile sona erdi.

TÜRK DENİZ MEDYA ÖZEL HABERİ