TİCARET MÜŞAVİRLERİ İLE HİB SÖYLEŞİLERİ-HIRVATİSTAN PROGRAMI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ...

TİCARET MÜŞAVİRLERİ İLE HİB SÖYLEŞİLERİ-HIRVATİSTAN PROGRAMI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ...

HİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Zeki Çakır'ın moderatörlüğünü yaptığı “Ticaret Müşavirleri ile HİB Söyleşileri” etkinliği gerçekleştirildi.

adscode

Moderatörlüğünü HİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Zeki Çakır ve Doç. Dr. Mustafa Aydın'ın yaptığı Ticaret Müşavirleri ile HİB Söyleşileri'nin otuz dokuzuncu etkinliği olan “Ticaret Müşavirleri ile HİB Söyleşileri – Hırvatistan” programı, Zagrep Ticaret Müşavirleri Özlem Akalın ile Berfu Ceren YILMAZ ve HİB Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Keskin'in katılımlarıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Zagrep Ticaret Müşavirleri tarafından hizmet ihracatına ilişkin bahse konu hizmet sektörleri hakkında detaylı bilgiler içeren sunum yapılarak katılımcı firmalardan gelen sorular yanıtlandı.

HİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Zeki ÇAKIR hizmet ihracatının artırılmasını teminen HİB olarak gerçekleştirilen faaliyetlerden bahsettikten sonra 20 Aralık 2023 tarihinde otuz dokuzuncusu düzenlenen “Ticaret Müşavirlerimiz ile HİB Söyleşileri” kapsamında ilgili ülkenin ekonomik durumunu, ülkedeki sektör fırsatlarını Ticaret Müşavirlerinin önerilerinin alınmasının amaçlandığını belirtti.

Ticaret Müşavirleri ile HİB Söyleşileri-Hırvatistan etkinliğine; https://youtu.be/UU7oUV-zwOc YouTube bağlantısı üzerinden ulaşılabiliyor.