CAMELOT MARITIME YAZA VEDA PARTİSİ DÜZENLEDİ...

CAMELOT MARITIME YAZA VEDA PARTİSİ DÜZENLEDİ...

Camelot Maritime ev sahipliğinde Astoria Grande isimli kruvaziyer gemisinde "Yaza Veda Partisi" gerçekleştirildi.

adscode

Yaza Veda Partisi, Astoria Grande isimli kruvaziyer gemisinde Camelot Maritime Yönetim Kurulu ev sahipliğinde düzenlendi.Yapılan etkinliğin başında Yönetim Kurulu Başkanı, Emrah Yılmaz Çavuşoğlu bir konuşma gerçekleştirdi. Çavuşoğlu kruvaziyer turizminin gelişimini anlatarak şunları aktardı:

"Camelot Maritime Yaza Veda Etkinliği'nde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Camelot Maritime olarak, 2008 yılından beri denizcilik sektörüne katkılar sağlamaktayız. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sıkça altını çizdiği gibi "Denizci Millet Denizci Ülke" ilkesini esas alarak yolumuza devam ediyoruz.

Üç tarafı denizlerle çevrili dünyanın en stratejik boğazlarına sahip ülkemizde, denizcilik sektöründe elimizi taşın altına koymak zorundayız. 

Türkiye'nin limanlarına yanaşan kruvaziyer gemilerin yolcu sayılarının artışına şahit oluyoruz. Rekorlar kırılsa da, daha neler yapabileceğimizi biliyoruz. 

Ülke olarak kruvaziyer turizmi rakamlar nezdinde geçen yıl 340.000 turist ağırladık. Bizim bu sene beklentimiz 1 milyon turist sayısına ulaşmak...

Hep birlikte çalışmalıyız. Halk ve devlet işbirliğinde bunu başarmalıyız. Türkiye'de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olsa da, bir Denizcilik Bakanlığı maalesef yok. İnsanların başta bunu sorgulaması gerekiyor. Çevremizdeki ülkeleri iyi analiz ederek, güzel sonuçlar üretmeliyiz. Ülkemizin kıymetini bilerek ilerlemeliyiz."

Çavuşoğlu'nun konuşmasının ardından etkinlik, yapılan canlı müzik dinletisi ve görsel şovların eşliğinde sona erdi.

TÜRK DENİZ MEDYA ÖZEL HABERİ