COLUMBIA SHIPMANAGEMENT, DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜ BİR ARAYA GETİRDİ...

COLUMBIA SHIPMANAGEMENT, DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜ BİR ARAYA GETİRDİ...

Denizcilik sektörünün birçok ismi Columbia Shipmanagement tarafından düzenlenen kokteylde buluştu.

adscode

Columbia Shipmanagement tarafından İstanbul Wydnham Grand Otel Kalamış'ta bir resepsiyon düzenlendi.

Columbia Shipmanagement Türkiye Ofisinin açılması dolayısıyla kokteyl düzenlendi.

CSM'in Türkiye ayağı, Kaptan Özgür Doğan Güneş tarafından yönetilecek.İtalya ve Almanya ofislerinden Xanthos Kyriakou ve Johann Meyer tarafından desteklenecek.

Columbia Group'un entegre denizcilik hizmetlerinin tüm yelpazesini, tüm paydaşlarına çeşitli desteklerin yanı sıra teknik ve mürettebat yönetimi hizmetleri ile sunacak.CSM Türkiye; eğitim, yeni inşa danışmanlığı, gemi dijitalleştirme ve optimizasyon hizmetleri sunacak.

Bu yeni oluşum aynı zamanda; Türkiye'deki havacılık, süper yat ve kruvaziyer yönetimi sektörlerine açılmak için de basamak görevi görecek.

CSM Türkiye, Türk armatörlerle şirket içi ortak girişim fırsatını araştıracak ve Türk pazarına Filipinli, Hintli, Doğu Avrupalı, Vietnamlı, Endonezyalı, Çinli ve Türk denizcilerin tedarik ve yönetimini de içeren birinci sınıf mürettebat yönetimi hizmetleri sunacak.

Columbia Group Başkanı ve CEO'su Mark O'Neil, CSM Türkiye'nin planının "paydaşlarımızla, müşterilerimizle ve ortaklarımızla yan yana çalışmak ve Columbia Group hizmetlerinin sunumu yoluyla büyüme yeteneklerini desteklemek" olduğunu söyleyerek gemi yönetimi modelinin Türk pazarı için öneminin altını çizdi.

TÜRK DENİZ MEDYA