DENİZCİ ÖĞRENCİLER DERNEĞİ 26. DÖNEM YÖNETİM KURULU BAŞKANI SEÇİLDİ

DENİZCİ ÖĞRENCİLER DERNEĞİ 26. DÖNEM YÖNETİM KURULU BAŞKANI SEÇİLDİ

Denizci Öğrenciler Derneği’nin (DÖDER) 26. Dönem Genel Kurulu, 30 Haziran Pazar günü İstanbul Gemi Mühendisleri Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

adscode

Genel Kurul Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan Kurulu Başkanı Cihat Ağcabaşoğlu'nun yapmış olduğu açılış konuşmasıyla başladı.

25. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Açelya KARA, Gemi Mühendisleri Odası Başkan Yardımcısı Faruk Sarı,Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Fatih Yazar, Divan Kurulu Yazmanı Tuğçe Demirkapı, Divan Kurulu 2. Yazmanı Doğucan Meriç'in konuşmalarıyla genel kurul toplantısı devam etti.Ardından, Yönetim Kurulu aday listesi tanıtıldı.

Tek aday listesinin olduğu Genel Kurul'da oy birliği ile Piri Reis Üniversitesi öğrencisi Emirhan Kurt Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Denizci Öğrenciler Derneği 26. Dönem Başkanı olarak seçilen Kurt, ekibi ile beraber tüm denizcilik okullarının birlik içinde daha çok çalışarak okullarını ve Denizci Öğrenciler Derneği’ni denizcilik sektörü içerisinde üst seviyelere taşıyacaklarını söyleyerek, bu bayrak yarışının layığıyla devam etmesi için tüm kabiliyetlerini ortaya koyarak ellerinden geleni yapacaklarına dair söz verdi.Genel Kurul’da oy birliği ile Yönetim Kurulu listesi şu şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu Başkanı Emirhan KURT
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Caner BUTUŞ
Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Gönül BERBER
Yönetim Kurulu Saymanı Abdullah Efe VAROL
Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Yavuzalp ÖZDEMİR
Yönetim Kurulu Üyesi Vahit ARSLAN
Yönetim Kurulu Üyesi Ömer BAZ
~
Denetleme Kurulu Başkanı Sait BARILDAY
Denetleme Kurulu Üyesi Dilara Beliz MAMATİ
Denetleme Kurulu Üyesi İnci Berra KUŞU

TÜRK DENİZ MEDYA