DENİZCİ ÖĞRENCİLER DERNEĞİ (DÖDER) TÜRKİYE TURNESİNİ TAMAMLADI

DENİZCİ ÖĞRENCİLER DERNEĞİ (DÖDER) TÜRKİYE TURNESİNİ TAMAMLADI

Ülkenin dört bir yanındaki üniversitelerde çalışmalarına devam eden Denizci Öğrenciler Derneği, 17-28 Ekim tarihleri arasında 26 ayrı Fakülteyi ziyaret ederek Türkiye Turnesi'ni tamamladı.

adscode

Denizci Öğrenciler Derneği 24. döneminde sırasıyla Karadeniz, Akdeniz, Ege ve Marmara Bölgelerindeki; Zonguldak, Samsun, Ordu, Rize, Trabzon, İskenderun, Mersin, Antalya, İzmir, Bursa, Balıkesir, Yalova, Kocaeli, Tekirdağ şehirlerinde bulunan 26 farklı denizcilik bölümlerini ziyaret etti.


Türkiyenin dört bir yanındaki denizci öğrenciler DÖDER ekibini büyük bir ilgiyle karşılarken, yönetim kurulu ziyaretlerinde öğrencilerin dernekle tanışması amacıyla seminerler düzenledi. Seminer içeriğinde yeni dönem planlarından bahseden 24. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Tunahan Akın, seminer sonunda denizci öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Yapılan Türkiye Turnesi sonucunda Denizci Öğrenciler Derneği ülkenin dört bir yanındaki denizci öğrenciler ile birebirde görüşme fırsatı bulmuş olup, öğrencilerin sorunlarını dinleyip Denizci Öğrenciler Derneği'nin sektördeki öneminden ve öğrencilere neler katabileceklerinden bahsettiler.