GESTAŞ'TAN İKİ YENİ HAT...

GESTAŞ'TAN İKİ YENİ HAT...

Çanakkale Boğazı, Gökçeada, Bozcaada ve Güney Marmara Hattı’nda araç ve yolcu taşımacılığı yapan şirket, yeni yılda iki yeni hatta daha hizmet vermeye başlıyor.

Çanakkale Boğazı, Gökçeada, Bozcaada ve Güney Marmara (Avşa-Erdek-Marmara Adası, Paşalimanı Adası, Ekinlik) Hattı’nda araç ve yolcu taşımacılığı yapan şirket, yeni yılda iki yeni hatta daha hizmet vermeye başlıyor. Bir gemiyle Erdek’ten Avşa-Marmara Adası-Paşalimanı Adası-Ekinlik adaları arasında seferler yaptığı Güney Marmara Hattı’nda, gemi sayısı ve hat sayısı artıyor. Yeni yılla birlikte, ikinci bir gemiyi hizmete sokarak Narlı-Paşalimanı Adası (Balıklı), Narlı-Marmara Adası seferlerini gerçekleştirek.

HER ADAYA GÜNDE İKİ SEFER

Haftanın her günü, saat 08.00 ve 15.30’da Narlı’dan Marmara Adası’na, saat 11.00 ve 17.45’te de Marmara Adası’ndan da Narlı’ya seferler düzenlenecek. Narlı-Paşalimanı Adası (Balıklı) seferleri ise şöyle: Narlı’dan kalkış 13.00 ve 20.00, Paşalimanı Adası (Balıklı)’dan kalkış 14.00 ve 21.00. 

MESAFELER YARI YARIYA İNİYOR

Erdek İskelesi kalkışlı olarak Marmara Adası ve Paşalimanı Adası’na yapılan sefer süreleri düşünüldüğünde, bu yeni hatla birlikte bu iki adaya olan yolculuklardaki sefer süreleri yarıya inecek. Narlı’dan Paşalimanı Adası 25 dakika, Narlı’dan Marmara Adası ise 45 dakika sürecek. Erdek’in 13 km uzağında yer alan Narlı, ilçenin özellikle Paşalimanı Adası’na en yakın kıyısı konumunda.