YSP FUTBOL TURNUVASINDA SONA GELİNDİ...

YSP FUTBOL TURNUVASINDA SONA GELİNDİ...

YSP 5. Geleneksel Futbol Turnuvası "Dayanışma Sezonu" final maçı 17 Haziran 2023 Cumartesi 19:00'da Ümraniye Futbol Park Tesisleri'nde yapılacak.

adscode

Young Shipping Professionals (YSP) İstanbul tarafından düzenlenen geleneksel futbol turnuvası, “Dayanışma Sezonu” adıyla bu sene İmza Marine, Cockett Group ve Okto Marine sponsorluklarıyla Ümraniye Futbol Park Tesislerinde oynanmaya başlandı. Denizci futbolseverlerin her sene heyecanla beklediği turnuva bu sene 29 Nisan – 17 Haziran tarihleri arasında rekor bi katılımla denizcilik camiasını bir araya getirerek dostluk ve dayanışma duygularını güçlendiriyor.

Bu yıl AKAR GROUP, Spring Marine, YMN Tanker Marine Management , YASA Holding , Beşiktaş Shipping, MANTA Denizcilik , Ertek Kimya, Okto Marine, Cockett Group, DSM Düzgit , Klas Denizcilik, Lyonel A. Makzume, Imza Marine A.S. , Transal Denizcilik , Miklagard S, Sonay Denizcilik ve MRC Mercan Holding’in katılımlarıyla en büyük katılım sayısına ulaştı. Başlama düdüğüyle birlikte Gaziantep, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Hatay gruplarında 4’erli takımla halinde mücadale eden takımlar, grup aşamalarından sonra üst tura çıkan takımlar Elbistan Çeyrek Final ve Pazarcık Yarı final karşılaşmalarını oynadılar.

Yarı Finalde, Manta Denizciliği ve Okto Marine’i eleyen Sonay Denizcilik ve MRC Mercan Holding 17 Haziran 2023 Cumartesi günü saat 19:00’da Ümraniye Futbol Park Tesisleri’nde yapılacak.Dayanışma Sezonu’nun sadece futbol turnuvası olmadığını belirten YSP Istanbul Ailesi bu sene esas hedeflerinin sporun getirdiği birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirmek için bir araya getirdiğini belirterek herkesi bu cumartesi oynanacak olan final karşılaşmasına davet ediyor.